KONCERT LUCIE PRO NEMOCNICI SLANÝ – INFORMACE

Na plánovaný koncert bude umožněn vstup všem, kteří splňují celostátně platné podmínky  pro vstup na venkovní kulturní a sportovní akce. Konkrétní informace stran podmínek vstupu a dodržování všech opatření na těchto akcích najdete na adrese: https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty, prosíme Vás o jejich dodržování a respektování. 

Stran  koncertu Vás prosíme o následující:

1. Přijďte s dostatečnou časovou rezervou, areál se otevírá v 17:00, vzhledem k tomu, že kromě vstupenek se u vchodu musíte prokázat i dokladem o prodělaném očkování, či prodělané nemoci či platným antigenním či PCR testem, lze předpokládat, že tato procedura vstupu bude trvat delší dobu, proto je vhodné, aby se vstup diváků rozložil do všech 3 hodin možnosti vstupu.

2. Před vstupem si připravte jak vstupenku, tak Výše uvedený doklad  o bezinfekčnosti, vstup do areálu tím výrazně urychlíte.

3. Pokud nejste očkovaní, Covid jste neprodělali a budete potřebovat pro vstup na koncert antigenní či PCR test, prosíme Vás, abyste si jej přednostně zařídili  již před koncertem na některém z odběrových míst a nenechávali to na poslední chvíli. 

4. Pokud to přesto nestihnete a budete potřebovat provést antigenní test až na místě před koncertem, pak jej lze provést  v našem  odběrovém místě Nemocnice Slaný – 250 metrů od vstupu  do areálu v ulici Na sadech – viz mapka: https://vytery.nemsl.czVzhledem k omezené kapacitě a době trvání testu Vás v tomto případě žádáme, abyste v odběrovém centru byli nejpozději do 19:00, později příchozí nemusí začátek vystoupení Lucie stihnou !!! Odběrové centrum bude otevřeno v době konání akce mezi 17-20  hodinou, pak bude uzavřeno, diváci, kteří dorazí později nebo vůbec nebudou mít  některý z výše uvedených důkazů o bezinfekčnosti, nebudou na koncert vpuštěni .

V místě vstupu do areálu letního kina nebudou žádné antigenní testy prováděny, pouze ve Výše uvedeném odběrovém centru !!!!!

5. Pokud  budete před koncertem využívat služby našeho odběrového centra, tak věřte, že máte dle vládního nařízení bezplatný nárok na 4 antigenní testy v posledním měsíci. Pokud byste byli již nad tento limit, což v odběrovém centru z registru zjistíme, je třeba si test v odběrovém centru zaplatit, cena je 201,- Kč, preferujeme platbu kartou, pokud cash, pak Vás prosíme o přesnou částku 201,- Kč.

6. Pokud budete přijíždět autem, tak je pro Vás zajištěno parkování ZDARMA kousek nad letním kinem – viz mapka v příspěvku.

Děkujeme Vám za pochopení a respektování Výše uvedeného a těšíme se na Vás.

Znova apelujeme na co nejvčasnější příchod do areálu.

Pořadatelé koncertu

KONCERT LUCIE PROBĚHNE ZA

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny